Art. nr.
WDC12-75
Winbat Deep Cycle 12V 75Ah(20h)
Omschrijving
Specificaties
| Capaciteit | 75Ah |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 32 |
| Bodembevestiging | B00 |
| EAN | 81110000030788 |
| Gewicht | 25,00 kg |
| Terminal | M6 |
| L x B x H | 260 x 169 x 215 mm |