Art. nr.
53036
VMF Powersport YB30CL-B BS
Omschrijving
Dankzij de toepassing van een anti-sulfaatlegering zijn de drooggeladen accu's uit de serie PowerSport High Performance extra bestand tegen diepe ontlading. Deze VMF PowerSport accu is het traditionele werkpaard voor alle toepassingen, dus niet ...Specificaties
| Capaciteit | 29Ah |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 0 |
| Bodembevestiging | B00 |
| EAN | 8717545592489 |
| Gewicht | 8,50 kg |
| Koudstartstroom EN | 300 EN |
| Pooluitvoering | 0 |
| Terminal | A |
| L x B x H | 165 x 130 x 192 mm |