Art. nr.
J5
VARTA Promotive SLI 12v 130Ah - (630014068)
Omschrijving
VARTA Promotive SLI 12v 130Ah -Specificaties
| Capaciteit | 130Ah |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 21 |
| Bodembevestiging | B00 |
| EAN | 4016987166376 |
| Gewicht | 37,00 kg |
| Koudstartstroom EN | 680 EN |
| Pooluitvoering | 3 |
| Terminal | 1 |
| L x B x H | 514 x 218 x 208 mm |