Art. nr.
N72
VARTA Dynamic EFB 12v 72Ah - (572501076)
Omschrijving
VARTA Dynamic EFB 12v 72Ah -Specificaties
| Capaciteit | 72Ah |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 48 |
| Bodembevestiging | B01 |
| EAN | 4016987167281 |
| Gewicht | 19,00 kg |
| Koudstartstroom EN | 760 EN |
| Pooluitvoering | 0 |
| Terminal | 1 |
| L x B x H | 261 x 175 x 220 mm |