Art. nr.
EB1000
Exide Excell 100Ah
Omschrijving
Specificaties
| Capaciteit | 100Ah |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 42 |
| Bodembevestiging | B13 |
| EAN | 81110000016833 |
| Gewicht | 21,90 kg |
| Koudstartstroom EN | 720 EN |
| Pooluitvoering | 0 |
| Terminal | 1 |
| L x B x H | 315 x 175 x 205 mm |