Art. nr.
AL48V100HFA-BTC
Aces 48V 100Ah HFA Lithium Battery + Bluetooth + Canbus
Omschrijving
Energy 5120 Wh Capacity 100 Ah Voltage 51.2 V (range 44V - 54V) Weight 43 kg Charge cycles 4000 Dimensions 522×267×218 mm Case ABS Grips yes Connections M8 and CAN-bus 5 pin M8 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 100Ah |
|---|---|
| Voltage | 51.2V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 0 |
| Gewicht | 43,00 kg |
| Pooluitvoering | 4 |
| Terminal | M8 |
| L x B x H | 522 x 267 x 218 mm |