Art. nr.
AL24V50HFA-BT
Aces 24V 50Ah HFA Lithium Bluetooth Battery
Omschrijving
Energy 1280 Wh Capacity 50 Ah Voltage 25.6 V (range 20V - 29.2V) Weight 12 kg Charge cycles 4000 Dimensions 306×168×211 mm Case ABS Grips 2 Connections M8 Water resistance IP65 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 50Ah |
|---|---|
| Voltage | 25.6V |
| Aantal per doos | 1 |
| EAN | 81110000012677 |
| Gewicht | 12,00 kg |
| Pooluitvoering | M8 |
| Terminal | 1 |
| L x B x H | 306 x 168 x 211 mm |