Art. nr.
AL24V300HFA-BTC
Aces 24V 300Ah HFA Lithium Bluetooth Battery + Canbus
Omschrijving
Energy 7680 Wh Capacity 300 Ah Voltage 25.6 V (range 20V - 28.8V) Weight 51 kg Charge cycles 4000 Dimensions 640×245×220 mm Case ABS Grips 2 Connections M8 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 300Ah |
|---|---|
| Voltage | 25.6V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 0 |
| Gewicht | 51,00 kg |
| Pooluitvoering | 4 |
| Terminal | M8 |
| L x B x H | 640 x 245 x 220 mm |