Art. nr.
AL24V200HFA-BTC
Aces 24V 200Ah HFA Lithium Bluetooth Battery + Canbus
Omschrijving
Energy 5120 Wh Capacity 200 Ah Voltage 25.6 V (range 22V - 29.2V) Weight 43 kg Charge cycles 4000 Dimensions 522×267×218 mm Case ABS Grips yes Connections M8 and CAN-bus 5 pin M8 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 200Ah |
|---|---|
| Voltage | 25.6V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 0 |
| Gewicht | 43,00 kg |
| Pooluitvoering | 4 |
| Terminal | M8 & CAN-bus 5 pin M8 |
| L x B x H | 522 x 267 x 218 mm |