Art. nr.
AL24V100HFA-BTH
Aces 24V 100Ah HFA Lithium Bluetooth Battery + Heater
Omschrijving
Energy 2560 Wh Capacity 100 Ah Voltage 25.6 V (range 20V - 29.2V) Weight 22 kg Charge cycles 4000 Dimensions 522×239×218 mm Case ABS Grips 2 Connections M8 Water resistance IP65 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 100Ah |
|---|---|
| Voltage | 25.6V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 0 |
| Gewicht | 22,00 kg |
| Pooluitvoering | 4 |
| Terminal | M8 |
| L x B x H | 522 x 239 x 218 mm |