Art. nr.
AL12V80HFA-BT
Aces 12V 80Ah HF Lithium Bluetooth Battery
Omschrijving
Energy 1024 Wh Capacity 80 Ah Voltage 12.8 V (range 11V - 14.6V) Weight 9.3 kg Charge cycles 4000 Dimensions 260×168×209 mm Case ABS Grips 2 Connections M8 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 80Ah |
|---|---|
| Voltage | 12V |
| Aantal per doos | 1 |
| EAN | 81110000015373 |
| Gewicht | 9,30 kg |
| Pooluitvoering | 1 |
| Terminal | M8 |
| L x B x H | 260 x 168 x 209 mm |