Art. nr.
AL12V60HFA-BT
Aces 12V 60Ah HFA Lithium Bluetooth Battery
Omschrijving
Energy 768 Wh Capacity 60 Ah Voltage 12.8 V (range 10V - 14.6V) Weight 7 kg Charge cycles 4000 Dimensions 197×166×173 mm Case ABS Grips yes Connections M8 Water resistance IP65 IndicatorsSpecificaties
| Capaciteit | 60Ah |
|---|---|
| Voltage | 12.8V |
| Aantal per doos | 1 |
| Aantal per pallet | 0 |
| EAN | 81110000012681 |
| Gewicht | 7,00 kg |
| Pooluitvoering | 0 |
| Terminal | M8 |
| L x B x H | 197 x 166 x 173 mm |